O titul si to rozdají FBK Victoria a FBC Kanec

V sobotu 22.4. se v Krupce odehraje finálový turnaj o dvanáctý titul Mistra Krupské florbalové ligy. Obhajující tým FBC Kanec vyzve vítěze letošní základní část tým FBK Victoria. Bude se hrát také o pohár za třetí místo. Zde se střetnou dva místní týmy. Poprvé se v boji o konečné umístění představí tým FIBR team Teplice a soupeřem mu bude legendární Fénix Krupka, který už vlastní dva poháry za třetí místo. Nově se také hraje finále "Útěchy", kde hrají týmy, které se buď do play-nedostaly nebo vypadly ve čtvrtfinále. Zde si zahrají (NE)Alko Team a SK Bivoj Jokers.

Finále play-off o Mistra KFL
FBK Victoria : FBC Kanec (vzájemné zápasy 6:2,2:6,8:2,7:4)
Komentář zástupce FBC Kanec : Viktorku jsme čekali trochu dřív, ale playoff ukázalo svoji specifičnost. A tak do finále jsme už ani s nikym jiným nepočítali. Je to repríza loňskýho finále a tak oba týmy do toho půjdou s ještě větším nasazením a všichni platící diváci by tak mohli mít o zábavu postaráno :-D My jsme tak trochu florbalový důchodci, ale věříme, že po skončení finálový série budeme ten šťastnější tým a další štítek na poháru bude patřit nám.
Názor redakce : Kanci mají letos na play-off nejužší kádr, co kdy měli a tudíž na titul favorizujeme Viktorku.

Utkání o 3.místo play-off o Mistra KFL
FIBR team Teplice : Fénix Krupka (7:2,1:5,1:3,2:1)
Komentář zástupce FIBR team Teplice : Pro nás bude důležitý hodit za hlavu ty zbytečně prohraný zápasy s Kancem, kdy nás o první zápas připravil neuznaný gól 10 vteřin před koncem a o druhý ten pán ve žlutým dresu s píšťalou v ruce. Některým z nás pak ruply nervy a málem jsme se dočkali i pověstné "zidanovky" v podání Tomáše Langera!! Pokud se nám ale povede zkoncentrovat a sejít se na Fénix v plné polní, věřím, že florbalová kvalita je na naší straně. I když samozřejmě pro kluky z Fénixu mluví ta naše proklatá statistika vzájemných zápasů, kdy nás dva roky po sobě poslali ve vyřazovací části domů. I proto bychom jim letos porážky rádi vrátili a srazili Tomovi Paterovi ten nos nahoru! :D Bude to bratrovražda, jak má být - nechť se hraje fair play a vyhraje ten lepší, anebo šťastnější :-)
Názor redakce : Další play-offové megaderby je na světě. Tady nelze nic odhadovat, protože hlavní faktory určující výsledek tohoto klání budou spíše psychologické a rozhodnou hlavy.

Finále play-off "Útěcha"
(NE)Alko Team : SK Bivoj Jokers (5:1,6:2,4:1,3:4)
Názor redakce : Útěchové finále může být dalším velmi kvalitním utkáním. Záleží jen opět na tom, jak k tomu oba týmy přistoupí, když si jdou v podstatě jen zahrát.

Posledních 30 dnů: 6529 | Posledních 7 dnů: 2044 | Poslední den: 56