V sobotu se bude bojovat o finálové účasti

V sobotu 15.4. se bude ve sportovní hale v Krupce bojovat o finálovou účast v rámci dvanáctého ročníku Krupské florbalové ligy. Čtvrtfinálové zápasy nabídly zajímavou podívanou a přinesly hned dva zajímavé výsledky. Tím prvním je konec vítěze letošního Ligového poháru KFL (NE)Alko Teamu,  který padnul ve dvou zápasech s Fénixem a další zajímavostí je postup FIBR teamu, který ve třech utkáních udolal SK Bivoj Jokers. První místo po základní části potvrdil tým FBK Victoria i ve svém úvodním vystoupení v rámci play-off a postupuje dál. Poslední dvojicí bylo mostecké derby Kanec - Kamínci, kde se dokonce jiskřilo a spíš je překvapením, že Kanci postoupili již po dvou zápasech. Druhý den se hrálo předkolo play-off "Útěchy", kam se zapojili týmy, co se nedostali do play-off a vypadnuvší týmy ze sobotního čtvrtfinále. Nakonec se hrál jen duel Kamínci - Louny, ve kterém si postup do dalších bojů zajistil tým FBC Kamínci. Ve druhé dvojici jde dál tým Phantoms, který kontumačně vyhrál nad SK Bivoj Litvínov A.
Play-off pokračuje semifinálovými boji, kde se o postup do finále o titul Mistra KFL utkají FBK Victoria s Fénixem Krupka a FBC Kanec s FIBR teamem. O postup do finále play-off "Útěchy" budou bojovat dvojice SK Bivoj Jokers - FBC Kamínci a (NE)Alko Team - Phantoms.

Semifinále play-off o Mistra KFL
FBK Victoria : Fénix Krupka (vzájemné zápasy 7:2,6:4,5:3,4:2)
Názor redakce : Vše jasně hovoří pro Viktorku, která je favoritem. Aby měl Fénix vůbec šanci uspět, muselo by si sednout vše počínaje obranou a vesmírným výkonem gólmana.

FBC Kanec : FIBR team Teplice (7:3,3:7,4:7,9:1)
Komentář zástupce FIBR team Teplice : Ač papírově prý outsider, víme že nejsme bez šance,  taktiku ladíme u piva, v sobotu bude hon na Kance! Zápasy budou to vypjaté, tak jako v minulosti většinou, když však udržíme nervy na uzdě, dvě sladká vítězství nás neminou. A kluky z Mostu dom pošleme, pěšky, vlakem či Uberem, další titul jim nedáme, letos slavíme s Fíbrem!
Názor redakce : Dle výsledků ze základní části je minimálně zřejmé, že FIBR Kancům zatopí a nedá svoji kůži lacino.

Semifinále play-off "Útěcha"
SK Bivoj Jokers : FBC Kamínci (6:2,2:3,9:6,9:5)
Názor redakce : Zde je těžké odhadnout, jak týmy přistoupí k tzv. B-semifinále a od toho se bude odvíjet úroveň těchto utkání. Když to bude jen "na žízeň", tak jsou dál Bivojové.

(NE)Alko Team : Phantoms (4:0,4:3,5:2,5:2)
Kometář zástupce Phantoms : Nealko je pro nás těžkým soupeřem, ale my už stavíme náš pověstný beton, kterým je zastavíme... Když dá soupeř den před semifinále víc alko než nealko, může to být vyrovnaná série.
Názor redakce : Stejné jako viz názor výše. Dle postavení v tabulce by to měla být jasná záležitost pro Nealko.

Posledních 30 dnů: 6603 | Posledních 7 dnů: 2084 | Poslední den: 209