EWS FLORBALOVÁ LIGA

Vítejte na stránkách
kfl.sklub.cz

Salming Penalty Florbal 2017

KFL pořádá 11.ročník NEOFICIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ ČR dvojic (gólman + hráč) v samostatných nájezdech SALMING PENALTY FLORBAL 2017. Při dostatečném počtu přihlášených může vítěz v Krupce získat 10000 Kč a mnoho dalších cen od partnerů akce!!!!!! Neváhejte a již se přihlašujte do této velkolepé akce. Počet účastníků je totiž omezen !!!!

Kategorie : Zúčastnit se mohou hráči (muži i ženy), kteří dosáhli hranice patnácti let. Při účasti hráče mladšího patnácti let musí být přítomen jeho zástupce starší osmnácti let. Tímto zástupcem může být i druhý hráč dvojice, který podmínku plnoletosti splňuje a za hráče mladšího patnácti let po celou dobu turnaje zodpovídá.
Místo konání : Sportovní hala Krupka (okres Teplice)
Vedoucí turnaje : Tomáš Syryčanský, tel.606702217
Přihláška : info@sportkrupka.cz, poslat mailem jméno a klubovou příslušnost střelce a gólmana, následně obdržíte platební údaje.
Termín : Sobota 30.12.2017 (od 9:00 do 20:00)
Přihlášení : zaplacení startovného nejpozději do 22.12.2017
Startovné : 600 Kč / dvojice
Stručná pravidla : Každé utkání v Penalty florbalu se hraje na sady. Jedna sada se skládá z pěti nájezdů (samostatných stříleních) na každé straně. Střelci každé dvojice střídavě vykonávají trestné střílení na brankáře druhé dvojice. Cílem dvojice je dosáhnout v těchto pěti nájezdech co nejvíce branek. Sada končí, pokud jedna dvojice vstřelí více branek po pěti nájezdech než dvojice druhá. V každém utkání se mohou odehrát dvě nebo tři sady. Utkání mohou skončit výsledky 2:0 (dvě po sobě jdoucí odehrané sady vyhrál jeden tým), nebo 2:1 ( první sadu vyhrál jeden tým, v druhé sadě vyhrál druhý tým, je proto nutná třetí rozhodující sada). Sada může být předčasně rozhodnuta, pokud se jedné z dvojic podaří zajistit si takový náskok, který druhá dvojice ani při odehrání všech pěti nájezdů nemůže vyrovnat. Příklad: 3-0, 4-1, 4-2 atd... V takovém případě sada končí. Pokud ani jedna z dvojic nevsítí v sérii pěti nájezdů branku, pokračuje hra další sérii až do konečného rozhodnutí sady systémem „náhlé smrti“, tedy v takovém případě, že jeden z dvojice střelců v daném kole vstřelí branku a druhý nikoliv. Utkání začíná střelec týmu, který je jako první uveden v zápise o utkání. Před začátkem rozhodující sady (třetí) provede rozhodčí utkání los, který rozhodne o tom, která dvojice začne samostatné střílení jako první v této rozhodující sadě. Tímto losem se pak obě dvojice řídí i při případném prodloužení rozhodujícího setu. Prodloužení provádí vždy oba střelci. V případě že první střelec vstřelí branku, druhý střelec sérii dojíždí. Sada je rozhodnuta, pokud jeden ze střelců dosáhne branky.
Prizemoney : 1.místo 10000 Kč, 2.místo 4000 Kč, 3.místo 2000 Kč, 4.místo 1000 Kč, 5.-8.místo 500 Kč (platí pro min. 48 dvojic)
1.místo 5000 Kč, 2.místo 2000 Kč, 3.místo 700 Kč (platí pro min. 24 dvojic)
Občerstvení : přímo v hale bufet, kousek od haly restaurace