Kanec slaví zlatý hattrick

Třináctý ročník Krupské florbalové ligy je již minulostí. Minulý víkend proběhl letošní poslední turnaj, kde se tradičně rozdělovaly poháry a ocenění. Po dvou letech byl opět vidět velmi kvalitní finálový souboj o titul mistra KFL. Tým FBC Kanec vstupoval do této série jako mírný favorit. SK Bivoj Jokers však svoji formu načasovali správně a k vidění byla velmi zajímavá série. V prvním utkání šli Bivojové brzy do vedení a velmi kvalitně bránili. Kanec vyrovnal v průběhu druhé třetiny a od té chvíle se hrál florbal nahoru dolu. Když už byli všichni myšlenkami v prodloužení, rozhodl utkání dvanáct vteřin před koncem základní hrací doby Miškolci a získal tak pro Kanec první bod. Druhý zápas přinesl ještě zajímavější zápletku. Bivoj se rozhodně nevzdal a ještě přidal. Opět šel do vedení. Kanec rychle odpověděl a začínalo se od znova. Bivojové však dokázali do konce druhé třetiny ještě jednou skórovat a opět byli ve výhodě. Kanec začal více riskovat a vyrovnání se dostavilo v čase 26:16 a opět u toho byl Miškolci. Bivoj však v rozmězí jediné minuty dvakrát udeřil, kdy se po krásných akcích trefil Lang a Truhlář a tentokrát měl dvougólový náskok do poslední minuty a půl. Kanec odvolal brankáře a pokračoval v pěti proti čtyřem. V čase 8:55 snižuje Řeháček na rozdíl jediného gólu. Tlak neustává a v čase 9:35 vyrovnává Vlášek bombou z poloviny hřiště. Do konce základní části ještě mohl celé dílo dokončit opět Miškolci, který se v posledních vteřinách řítil sám na litvínovského gólmana a trestuhodně zahodil. V prodloužení se hrálo velmi podobně a hned z první velké akce Kanec udeřil. Největší Kanec Djuranovič se nejlépe zorientoval v brankovišti a ukončil tak finálovou sérii ve prospěch svého týmu. FBC Kanec tak získal titul potřetí v řadě. Hráči FIBR teamu Teplice slaví třetí místo, když ve dvou zápasech porazili Phantoms. Cenu pro nejlepšího gólmana si odnesl Lukáš Lenko (FBC Kanec) a nejproduktivnějšího hráče bere tradičně Petr Řeháček (FBC Kanec).

Posledních 30 dnů: 6387 | Posledních 7 dnů: 1941 | Poslední den: 101