Začíná play-off... Kanci obhajují titul

V sobotu 8.4. začínají boje o dvanáctý titul mistra Krupské florbalové ligy. Loňský triumf budou obhajovat hráči týmu FBC Kanec, kteří však do bojů o titul vstupují až ze čtvrté pozice. Favoritem je určitě tým FBK Victoria, který vyhrál základní část a brousí si zuby na celkové vítězství. Velkým konkurentem bude (NE)Alko Team, který by rád bral "double" a tým zkušených matadorů SK Bivoj Jokers.

FBK Victoria : SK Bivoj Litvínov A (vzájemné zápasy 5:4,10:2,5:1,5:6sn)
Komentář zástupce SK Bivoj Litvínov A : Jsme rádi, že jsme se v závěru sezony protáhli do play off a neudělali si ostudu. Dokázali jsme vzít body nejlepším týmům, ale také prohrávat s posledním. Naše výkony, podobně jako některých dalších týmů, jsou závislé na aktuální soupisce v jednotlivých utkáních.  Velký problém máme na termín čtvrtfinále na postu golmana, kde jsme požádali o výjimku. V plné sestavě budeme rovnocenným soupeřem pro každého účastníka play off.
Názor redakce : Viktorka je sice favorit, ale bivojové budou určitě hodně kousat a nedají nic zadarmo.

(NE)Alko Team : Fénix Krupka (4:2,4:1,5:3,4:3)
Komentář zástupce (NE)Alko Team : Co říct k Fénixu, letos jsme odehráli hodně těšná utkání, pravdou je, že za to z velké části může i smůla. Bohužel s naší aktuální formou, je možná favoritem Fénix, alespoň z nás snad spadne mediální tlak a nervozita se přenese na hole soupeřů. Jedním z rozhodujících faktorů bude i v jaké sestavě se sejdeme tentokrát, poněvadž poslední dobou se sestava řeší vždy nejdříve 24hodin před zápasem. A tak je možné, že některé opory budou na Bahamách či v Karibiku. Očekáváme vyrovnanou sérii, která bude plná zvratů a ošemetných situací.
PS : Věřme gólmanům.
Názor redakce : Nealko si vždy zakládalo na kvalitní obraně a jen tak mají také šanci na titul. Když to dodrží, sfouknou Fénix.

SK Bivoj Jokers : FIBR team Teplice (0:1,2:2,6:4,5:3)
Komentář zástupce FIBR team Teplice : V playoff jsme chytli Bivoj, cekame na zapasu vyvoj, bereme nic nez vitezstvi, pecliva priprava je tomu predzvesti, a potom vecer v hospode, prevratime pulitry do sebe.
Názor redakce : Fibři v sezóně odehráli všechna utkání se svým play-offovým soupeřem velmi vyrovnaně a tudíž bude rozhodovat, jak se staří bivojové vyspí a jak zodpovedně ke svým zápasům nastoupí.

FBC Kanec : FBC Kamínci (4:2,5:6,8:2,2:8)
Kometář zástupce FBC Kamínci : Se soupeřem jsme velice spokojeni. Utkání s Kancem pro nás mají vždy speciální příchuť, je to takové mostecké El Clásico, které je pro diváky vždy atraktivní podívanou. Speciální přípravu pro tato utkání neplánujeme, naším cílem je přenést si do play-off pohodu, která nás doprovázela v utkáních základní části. A také stále těžíme z fyzického fondu získaného v předsezonní přípravě. Děkuji za otázku a soupeři přeji hodně štěstí.
Názor redakce : Tohle bude derby jako řemen. Kamínci se každou sezónou posouvají výše a tentokrát si budou chtít vyšlápnout na obhájce titulu.

Posledních 30 dnů: 6375 | Posledních 7 dnů: 1962 | Poslední den: 120