Kompletní složení čtvrtfinálových dvojic je jasné

Po dalším hracím víkendu, které bylo zahájením letošního play-off, je již jasné složení všech čtvrtfinálových dvojic. V "teplickém" souboji stačily Jinému týmu k postupu dva zápasy. Oba však byly vyrovnané a ten druhý dokonce rozhodlo prodloužení, které poslalo tradiční Phantoms na dovolenou. V sérii Bylo nás pět : FBC Kamínci se nejdříve hrálo velmi kamarádské utkání, které Kamínci vyrovnali dvěma góly v posledních minutách. V prodloužení se nic nestalo a rozhodovaly nájezdy. Jediným střelcem byl Tesárek z týmu Bylo nás pět. Ostátní nájezdníci neskórovali a tak Bylo nás pět brali první vítězství. Ve druhém utkání si tým Bylo nás pět vytvářel mnoho šancí, ale skórovali Kamínci a muselo tak rozhodnout třetí utkání, kde šlo už kamarádství stranou a hrál se pořádný play-offový duel. Kamínci měli raketový nástup a Bylo nás pět jen dotahovali. Tým FBC Kamínci rozhodující zápas dotáhl do zdárného konce a ve své premiérové účasti v play-off vybojoval postup do čtvrtfinále play-off Krupské florbalové ligy, které su bude hrát v sobotu 9.4.2016.

Čtvrtfinále play-off 9.4.2016

FBC Kanec : FBC Kamínci (10:3, 5:2, 2:0)
Petr Řeháček (FBC Kanec) : Náš cíl pro tuhle sezónu je jasný, chceme KFL konečně vyhrát. S Kamínkama to nebude jednoduchý, budou přemotivovaný a natěšený se předvést. Pro ně byl úspěch postup přes Bylo nás pět a tak nemají co ztratit. Proto nesmíme usnout na vavřínech a hrát naší hru. A když k tomu ještě bude zápasy pískat rozhodčí, pak bysme měli sérii bez větších problémů zvládnout.
Lukáš Procházka (FBC Kamínci) : Bude to těžký boj, ale my nedame nic zadarmo, ať vyhraje ten lepší.
Názor redakce : Kanci mají jasnou vizi a ukončí sérii v nejkratším možném čase.

Aussig Lions : Jiný tým (4:0, 8:4, 3:5)
Marek Fryček (Aussig Lions) : Se soupeřem jsme spokojení, ale víme že v play-off nesmíme nic podcenit. Půjdeme do čtvrtfinále naplno a vletneme do zápasu již od 1. minuty v nejlepší možné sestavě. Nechceme aby se opakovalo podcenění soupeře z posledního kola zakladni části.
Dan Becher (Jiný tým) : Budeme se snažit dorazit alespoň ve třech hráčích plus gólman. Soupeř očekávaný a velmi těžký. Avšak nic nevzdáme.
Názor redakce : Aussig je dle mě jeden z týmů,který má v plné sestavě šanci na titul. Jiný tým měl v základní části problémy se sestavou a to zapříčinilo, že soupiska na play-off není úplně tak široká a tudíž v této sérii nemají co ztratit.

SK Bivoj Jokers : FIBR Team Teplice (3:2ss, 3:0, 4:3)
SK Bivoj Jokers : bez komentáře
Tomáš Weiss (FIBR Team Teplice) : S Bivojem nemáme zrovna blýskavou bilanci vzájemných zápasů a daří se nám s nimi dlouhodobě ztrácet i vyhrané zápasy. Vše bude záležet, stejně jako po celou letošní sezónu, zda opustíme noc předem včas místní putyky a sejdeme se v plné síle a použitelném stavu. Potom jsem schopni hrát s Bivojem vyrovnanou partii a potěšit oko našich věrných fans. Prioritou je současně také obnova zlámaných florbalek z posledních turnajů, protože zatím to vypadá tak, že si je budou lajny mezi sebou při střídání půjčovat. O postup se každopádně jdeme porvat naplno, to naše play-off prokletí už musíme protrhnout!
Názor redakce : Tohle bude bitva na tři zápasy. FIBR letos trochu posílil po herní stránce a bude litvínovským bojovníkům velkým soupeřem.

TJ Sokol Louny : Fénix Krupka (5:1, 2:3, 4:3ss)
Miloš Beníšek (TJ Sokol Louny) : Na základě průběhu sezóny se dá očekávat vyrovnaný souboj. Soupeře respektujeme a doufáme, že se bude hrát florbal a vyhraje ten lepší. Věřím, že kvalita je na naší straně. Na soupeře se nijak zvlášť nepřipravujeme. Půjdeme do toho všichni naplno a uvidíme na jaky výsledek to bude stačit.
Tomáš Raboch (Fénix Krupka) : Louny jsme tušili a nijak se nepřipravujeme, asi klasika jako každý zápas. Bohouš miluje svou přítelkyni, Kulda o víkendech leští tyč v Káčku, Dan brousí sekeru a vyhlíží uprchlíky, Mára udržuje pizzerii v chodu, druhej Mára nečekaně marodí, Lukáš učí tuleně hrát florbal v Ústecké zoo, Eda randí v Alpách se zlomeným kotníkem a Patera chytá mouchy v kabině náklaďáku a Wisky se těší na pizzu :-D
Názor redakce :  Další vyrovnaná bitva. Fénix hraje jak na houpačce a půjde o to kde bude houpačka 9.4. Nováčkové z Loun určitě letos nezklamali a určitě mají na účast na finálovém turnaji.

Rozpis čtvrtfinále : /files/editor/files/KFL-rozpis-2015-16-web%2812%29.xlsx

Posledních 30 dnů: 6356 | Posledních 7 dnů: 1956 | Poslední den: 184